LED-TEK´s medarbejdere

Mød LED-TEK´s kompetente 

og venlige salgs-team

Vores professionelle og kompetente salgsteam er altid klar til at vejlede dig med at vælge den helt rigtige LED-løsning, som dit projekt kræver. Der er ikke de ting de ikke ved, og deres enorme viden deler de hellere end gerne med kunderne.

De venlige sælgere slår gerne vejen forbi dig, eller tager et  digitalt møde, for at I sammen finder den LED-løsning der dækker lige præcis dit behov. Du er også altid velkommen til at kigge ind forbi vores flotte Showroom, hvor vi byder på en kop kaffe, mens vi sammen finder den perfekte LED-løsning.

 
Gunnar Sørensen
El-installatør

Salg, projekter

gunnar@led-tek.dk

+45 3046 5159 

 

Henning Vestergaard
El-installatør

Salg, projekter

henning@led-tek.dk

 +45 6161 1514

 

Ib Oddershede
Elektro-installatør

Salg, projekter

 ib@led-tek.dk

+45 2979 7505

 

Kent Cording
Elektriker

Salg, projekter

kent@led-tek.dk

+45 4026 7661

 

Kell Lykke Sørensen
Rådgiver - LED-belysning

Salg, projekter

kell@led-tek.dk

+45 2623 4072

Mød LED-TEK´s smilende team i

administrationen, på kontoret og lageret

På vores kontor og lager, møder du denne gruppe flinke og kompetente medarbejdere. De har alle hver deres stærke og unikke kompetencer og er de alle samlet på én gang, så summer der af snak, jokes, smil og varme. Du er altid velkommen til at kontakte kontoret, hvis du har spørgsmål eller blot skal guides venligt videre til anden kompetent medarbejder.

Guðmundur Örn Arnarson

Belysningskonsulent / Bygningskonstruktør

gudmundur@led-tek.dk

+45 7384 1100

 

 

Miya Ts.

Administration og logistik

miya@led-tek.dk

+45 7384 1100

 

 

Tina Bjørn

Marketingkoordinator

tina@led-tek.dk

+45 7384 1100

 

 

Karl Vohlert

Lager

karl@led-tek.dk

+45 7384 1100

 

 

Mød LED-TEK´s

ledelse

Sidst, men ikke mindst, har vi vores kompetente og stærke ledelse.

Ud over deres unikke ledertalenter, med hver deres spidskompetence, er de faktisk både venlige og imødekommende - også overfor kunderne.

Hvad det ene kloge hoved ikke ved, ved det andet kloge hoved og tager du en snak med dem, vil også du blive imponeret over det enorme produktkendskab de hver især har.

 

Birger Rasmussen

Salgsdirektør, Partner

birger@led-tek.dk

+45 9244 5232

 

 

Steen Svendsen

Adm. Direktør, Partner

steen@led-tek.dk

+45 4030 8423
Bo Lindby

Teknisk Direktør, Partner

bo@led-tek.dk

+45 4063 1100